Milé sousedky a sousedé z Mnichova Hradiště, děkujeme vám za obrovskou vlnu solidarity! Díky, že pomáháte v rámci sbírky obcím zasaženým povodněmi v Městském informačním centru Mnichovo Hradiště. A díky také všem občanům z obcí Jabkenice, Pěčice, Přepeře u Turnova, z Bosně a Katusic – odtud pomohl nakládat a svážet materiální pomoc Klub Mnichovo Hradiště i místostarosta Ondřej Lochman, ten materiální pomoc z našeho regionu nasměroval v koordinaci s ředitelem Krajského úřadu Středočeského kraje do krajské sbírky. Z centrálního skladu v Říčanech tak dnes vše odcestuje přímo do postižených obcí: Brantic, Karlovic a do Zátor. Díky vám.

Sbírka pokračuje, a to jak naše městská v Infocentru, tak i ta krajská. V pondělí proběhne další velký svoz vaší materiální pomoci. Podrobnosti ve fotogalerii níže, podrobnosti k naší sbírce po kliknutí zde.